AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka Diskusia na poľnohospodárske témy - všeobecne, rozvoj vidieka, legislatíva, poradenstvo...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 01-06-2017, 16:08   #331
Zetor7711
člen
 
Registrovaný od: Feb 2017
Príspevky: 71
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal stathan
Myslim ze nebude nikde nic ako mnohe ine veci mna by zaujimalo ako na tom som to je vsetko.
.... ale bude milý stathan, bude. Sú inštitúcie, ktoré môžu a zo zákona aj musia preverovať ... len im treba dať správny podnet. Ak sa jedná o financie štátu a nie súkromné darčeky, nie že sa môže ale dokonca sa aj musí preverovať kam peniažky daňových poplatníkov poputovali ...
Dnes už aj vrabce na streche čvirikajú, že peniaze teda dotáciu od štátu nedostávajú tí, čo už napr. farmárčiť aj poctivo začali a myslia to so svojou činnosťou v poľnohospodárstve naozaj úprimne ..... ale žiadatelia, ktorým agentúry "vyrobili 100 bodov" alebo iba tak o trochu menej Komédia ....
Takým veľmi trefným dôkazom toho je ako sa tu niekto pýtal, že koľko má vlastne bodov ... odpoveďou mu bolo aby si prečítal svoj vlastný projekt, svoju vlastnú žiadosť. Môj názor je, že toto vôbec nie je o pomoci mladým začínajúcim farmárom .... ale o ..... ( to si už domysli )
Zetor7711 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 01-06-2017, 22:44   #332
spiso007
člen
 
Registrovaný od: Sep 2014
Príspevky: 4
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Čakám a čakám,ale už sa asi nedočkám,už len že niesú euráče. Pomôž si sám aj pán Boh ti pomôže.
spiso007 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 02-06-2017, 10:03   #333
Zetor7711
člen
 
Registrovaný od: Feb 2017
Príspevky: 71
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Ten veľmi podivne, záhadne a podľa môjho názoru zámerne skomolený zoznam žiadateľov sa aktualizoval vždy ku koncu mesiaca, resp. k prvému dňu mesiaca. Samozrejme aktualizovali ho pokým nebolo treba čo aktualizovať, keď ešte nebolo o ničom rozhodnuté. Aktualizovali iba dátum ... aby mohli povedať, že veď predsa zoznam bol aktualizovaný. Dnes, keď už je rozhodnuté ..... ZOZNAM AKTUALIZOVANÝ NIE JE ! A ja si myslím, že ani nebude. Každý v zozname má napísané "v procese vyhodnocovania". To už dávno neplatí a nie je pravda. Čaká sa rafinovane a prefíkane, ako sa budú správať, ako budú reagovať a domáhať sa práv na informácie všetci zúčastnení žiadatelia. Niekomu zrejme veľmi nevonia aby boli zverejnení tí, ktorým sa podpory od štátu dostalo. Prečo asi ? Budem to opakovať stále, tieto peniaze neposkytoval žiaden súkromný podnikateľ ale náš štát z daní daňových poplatníkov.
Zetor7711 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 02-06-2017, 12:01   #334
Wolfpack
člen
 
Registrovaný od: Jan 2017
Príspevky: 31
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Tiez sa mi ten zoznam zda velmi divny. Viem, ze PPA sa velmi boji Europkej Komisie a specialne s touto vyzvou uz tam vela ludi pisalo.
Mozes tam pisat aj po slovenky a upozorni ich na to, ze ten zoznam nieje aktualny aj ked je rozhodnute.
Ja tiez napisem.
Wolfpack je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 02-06-2017, 13:44   #335
erwein
člen
 
Registrovaný od: Jun 2017
Príspevky: 5
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal spiso007
Čakám a čakám,ale už sa asi nedočkám,už len že niesú euráče. Pomôž si sám aj pán Boh ti pomôže.

500 zmlúv bolo už podpísaných, takže čakanie je zbytočné. Dostali to žiadatelia s 83 a viac bodmi.
erwein je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 02-06-2017, 17:24   #336
ziag182-deleted
Banned
 
Registrovaný od: Mar 2017
Príspevky: 14
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal erwein
500 zmlúv bolo už podpísaných, takže čakanie je zbytočné. Dostali to žiadatelia s 83 a viac bodmi.

Ako je možné, že mám 87 bodov a nič mi neprišlo??? Tak potom ako vôbec prebiehal vyhodnocovací proces??
ziag182-deleted je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 02-06-2017, 19:13   #337
dowink
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 21
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

ziag mas znamosti?? nemaš tak pal do pi.e
Takto asi to prebiehalo
mne včera 1.juna prišlo niečo z ppačkyz nitry ale ked tvrdite ze zmluvy su podpisane tak to bude asi niečo ine
dowink je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 03-06-2017, 08:56   #338
erwein
člen
 
Registrovaný od: Jun 2017
Príspevky: 5
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal ziag182
Ako je možné, že mám 87 bodov a nič mi neprišlo??? Tak potom ako vôbec prebiehal vyhodnocovací proces??

To ze si mal 87 neznamená ze musíš dostať. Pod 83 nedostali a nad 83 sa určilo kto je rovný a rovnejsi.
erwein je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 03-06-2017, 09:38   #339
ziag182-deleted
Banned
 
Registrovaný od: Mar 2017
Príspevky: 14
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal erwein
To ze si mal 87 neznamená ze musíš dostať. Pod 83 nedostali a nad 83 sa určilo kto je rovný a rovnejsi.
Hej a určovanie prebehlo podľa kľúča bližšia košeľa ako kabát.....
ziag182-deleted je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 03-06-2017, 12:45   #340
GazdaM
člen
 
Registrovaný od: Jun 2017
Príspevky: 2
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Dobrý deň,
skoro pred mesiacom som dostal rozhodnutie o schválení žiadosti, ale odvtedy nič. Dostal už voľakto aj zmluvu?
Mal som 85 bodov a projekt som vypracoval sám. Oslovil som najprv agentúru, ale chceli za to 5 tis. dopredu a 5 tis. po podpise zmluvy v prípade úspešnosti. Protekciu som nemal žiadnu.
GazdaM je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:11.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..