AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Lesníctvo a poľovníctvo
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Lesníctvo a poľovníctvo Diskusia na témy z oblasti lesníctva, drevárskej výroby, ochrany lesa, poľovníctva...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 02-08-2019, 22:59   #1
Forever Arry
člen
 
Registrovaný od: Aug 2019
Príspevky: 1
Počiatočné Slovensky Cuvac

Dobry den,
Pred osmymi rokmi som si priviezol steniatko Slovenskeho Cuvaca so Slovenska. Bohuzial, psik zomrel necakane sedemrocny minuly rok v Auguste. Som stale s jeho odchodu zdrveny a stale ma to boli, ze tu uz nie je so mnou. Stale som na internete a citam clanky o tomto nasom narodnom plemene na ktore musime byt pravom hrdy pre jeho vynimocnost a dobrotu. Takto som aj prisiel k webstranke a clanku, ktore pripajam:
https://www.rodnacesta.sk/pastierske...at-mimo-zakona
Po precitani tohoto clanku ma pichlo pri srdci aj slza sa zaleskla v oku. Nechapem vobec ako moze niekto nieco taketo urobit. Vsak ak pes bezi po lese kde nema, nie je predsa potrebne ho hned zastrelit, dalo by sa to riesit aj pokutou. Chcem v tomto smere vyvinut aktivitu a pomoct vratit stav, ktory tu bol pred rokom 2009, teda aby bol Slovensky Cuvac, nase narodne plemeno chraneny ako bol chraneny pred rokom 2009. Poprosil by som clenov diskusneho fora o pomoc ako k tomuto problemu pristupit, ako primat zodpovednych ludi aby tento tragicky stav vyriesili. Dakujem.

V mene a na pamiatku Arryho,

Peter
Forever Arry je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 15:02.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..