AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Živočíšna výroba
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Živočíšna výroba Diskusia na témy týkajúce sa živočíšnej výroby a veterinárnej starostlivosti...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 24-10-2016, 02:03   #1
YkjamA
člen
 
Registrovaný od: Oct 2016
Príspevky: 2
Wink Japonské prepelice

Zdravím,
prečítal som niekoľko podmienok ktoré musí budúci farmár pri chove hydiny dodržať, no nenašiel som konkrétne technické podmienky, respektíve písomné zobrazenie chovného miesta "farmy".

Som študent, mám čas a priestor, chov hydiny mi nie je cudzí a preto by som sa mu rád venoval z časti pre vlastnú spotrebu a z časti pre dopyt ktorý je, no ponuka je takmer mizivá. Potrebujem presné vedieť body ktoré má chovný priestor spĺňať nato, aby sa mi vôbec oplatilo volať veterinára.
Mám záujem chovať japonské prepelice pre znášku vajíčok. Počet vajec na predaj ako je stanovené 60ks týždenne jednému konečnému spotrebiteľovi je pre moje plány a kapacitne priestory dostačujúci.

Môj priestor má 24m2, murovaný s novou strechou, je samostatne stojací, so samostatným prístupom. Vodným a kanalizačným potrubím nedisponuje no elektrickú prípojku má. Pôvodne bolo vystavané ako maštaľ pre HD.
Je nejaká možnosť z tohto priestoru vytvoriť registrované chovné miesto pre prepelice? Nemám záujem o dotácie, mám záujem len chovať a produkovať to čo nie je v mojom okolí.
Za odpovede vopred Ďakujem a prajem pekný deň
YkjamA je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 25-10-2016, 22:50   #2
YkjamA
člen
 
Registrovaný od: Oct 2016
Príspevky: 2
Počiatočné Re: Japonské prepelice

Vzhľadom k tomu že veľa Vás si prečítalo moju tému, tak rád by som bol ak by sa našiel niekto, kto mi napíše vlastné skúsenosti ktoré nadobudol pri zakladaní vlastnej farmy. Povedzme načo sa veterinár pri obhliadke zameriaval (čo ho najviac zaujímalo), čo musel napraviť, dorobiť, prerobiť.... Ďakujem :-)
YkjamA je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 09:58.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..