AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 02-03-2012, 22:18   #1
miroslav15
člen
 
Registrovaný od: Mar 2012
Príspevky: 0
Počiatočné Dotácia na koňa

Vážený pán minister.
Chcel by som sa iformovať ohľadom dotácie na koňa čo potrebujem ako fyzická osoba na to splniť aby som ju mohol čerpať v akej výške sa poskytuje. Koňa zatiaľ ešte nemám ale plánujem ho kúpiť teraz na jar a využívať ho na agroturistiku.Informoval som sa už aj priamo na PPA no dostal som len odpoveď že všetko nájdem priamo na ich stránke na ktorej som strávil pár hodín no k ničomu konkrétnemu som sa nedopracoval.

Za informáciu Vám vopred veľmi pekne ďakujem.
miroslav15 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 23-03-2012, 10:46   #2
Odbor komunikácie MPSR
člen
 
Registrovaný od: Dec 2007
Príspevky: 318
Počiatočné Re: Dotácia na koňa

Dotáciu na nákup koní využívaných v oblasti agroturistických aktivít nie je možné poskytnúť ako z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013 tak ani podľa výnosu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR č. 536/2011-100 o podrobnostiach pri poskytovaní podpory v pôdohospodárstva a pri rozvoji vidieka. Z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013 bola v opatrení 3.1. Diverzifikácia smerom k nepoľnohospodárskym činnostiam podpora v oblasti agroturistiky pri chove koní možná v rámci výstavby, rekonštrukcie a modernizácie ustajňovacích priestorov, jazdeckých areálov, nákupu kočov, saní a ďalších pomôcok (napr. oprate a pod.). Vzhľadom k vysokému kontrahovaniu plánovaných verejných zdrojov tohto opatrenia sa však už neuvažuje v tomto programovacom období vyhlásenie výzvy na predkladanie projektov.

S pozdravom


Ing. Ján Beňadik
generálny riaditeľ
sekcie rozvoja vidieka
Odbor komunikácie MPSR je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je vypnutý
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:34.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..