View Single Post
Starý 22-04-2017, 10:04   #189
Misko13
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 22
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal Ja1234
Viem, že vám to prišlo takto. Sú tu ale vyradení ludia, ktorým to prišlo s inou formulkou, kde bolo zrejmé, že potvrdenia majú byť marcové. Vyzerá to ale tak, že toto došlo len talým, ktorí úplne nedodali nejaký papier. Pri zdravotke (len zdravotke), ak ju niekto dodal aspoň na r.č., alebo IČO a žiadali na to druhé, zrejme vyžadovali potvrdenia s aktuálnym dátumom. Myslím si, ale to je len domnienka, že ak niekto nejaký papier vyložene nepriložil, je to výrazné porušenie pravidiel a tak mal byť podľa výzvy autamaticky vylúčený. Takým ľuďom dali šancu priložiť potvrdenia, ale len ak ich už mali vydané v marci a len ich zabudli do žiadosti vložiť. A ak chýbalo potvrdenie zdravotky na IČO, alebo R.Č., a zároveň ale v žiadosti boli priložené potvrdenia všetkých ZP, vydanéna na aspoň jeden z týchto identyfikátorov, vyžadovali potvrdenia na ten druhý identyfikátor s aktuálnym dátumom. Nešlo totiž o hrubú chybu žiadateľov, lebo výzva nešpecifikovala, či má ísť o potvrdenia na IČO, alebo R.Č. Inak. Keďže žiadatelia mali pridelené IČO, pod ktorím o dotáciu žiadali, požiadavka potvrdenia na R.Č. je divná. Ale tak, právo na to mali. Je to ale len úvaha.

Fakt je tvoja uvaha nespravna. Musia ti dat moznost na doplnenie chybajucich nalezitosti a nemozu spekulovat, ci to potvrdenie mas a len si ho zabudol prilozit. Takto sa to nikdy neriesi. POkial su teda informacie spravne a od niektorych farmarov ziadaju dokumenty so spätnym datumom, tak je ich postup nespravny a napadnutelny. Ja by som sa urcite odvolal jednak na riadiaci organ a jednak aj na vyssie organy ako CKO a pod.
Misko13 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy