View Single Post
Starý 22-04-2017, 10:46   #191
Zetor7711
člen
 
Registrovaný od: Feb 2017
Príspevky: 71
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal JarLetoJesenZima
Máte radosť zo zmeny názvov a mien. Pristúpim na Vašu hru :-)
Zetor 7711 = Brňák bez predku
Takže vás budem volať Brňák bez predku :-)

- Takže Brňák bez predku, sústreďte sa prosím na to čo čítate aj na to čo píšete. Písali ste napríklad menovite mená predsedníctva. A dávali do súvislosti so zoznamom žiadateľov a zároveň dávali otázku či je to náhoda? A ja Vám vravím, že ak sú dodržané pravidlá, tak by ste sa nemali nad tým vzrušovať.

Pýtať sa, ako spravodlivo budú financie rozdelené je správna požiadavka. Myslím si, že to je povinnosť dohliadať na štát.
No potrebné je aj pamätať na ochranu súkromia. Ak v lotérii vyhráte 65000 €, tiež to Tipos nezverejní, lebo vie, že na Slovensku je mnoho neprajníkov, lupičov a vypaľovačov, ktorí by si z týchto peňazí chceli uchmatnúť. Podobné je to aj s výzvou 6.1.

Som rád, že viete, čo je občianske združenie, aj čo je PPA. To ma teší. Určite poznáte aj nejakú kartovú hru. A vysvetlím Vám to príkladom. Predstavte si, že PPA je bankár, nastavila pravidlá hry a rozdala karty. Prečo to spravila tak ako to spravila, to by sme sa všetci spoločne mali spýtať. Nechala tak priestor množstvu rôznych variácií. Ale pripomínam, PPA rozdala karty a povedala pravidlá. A to, ako kto naloží s kartami, kto ako využije svoje možnosti, ako zahrá svoju hru, to je všetko len dôsledkom rozhodnutia PPA. V tomto kontexte je špekulant každý účastník hry. Každý, kto vezme do ruky karty a hrá, napíše žiadosť a čaká. Lebo to robí namiesto kŕmenia dobytka, alebo práce na poli. Je to zlé? Tak to je nastavené.

PS: Teší ma, že ma považujete za intelektuála, je to pre mňa kompliment a povzbudenie. Dôkaz o tom, že moje príspevky majú logiku.
JarLetJesenZima,
ospravedlňujem sa za výraz ale Ty si Čistá trúba, intelektuálna čistá trúba , naozaj tie Tvoje príspevky nemajú chybu a môžeš byť na ne iba hrdý
Zetor7711 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy