View Single Post
Starý 25-10-2012, 20:47   #5
tonopa
člen
 
Registrovaný od: Apr 2007
Príspevky: 20
Počiatočné Re: novela 274/2009

Poľovníctvu no, nazdar.
Nie, nie je to len plytký sarkazmus, či výsmech Vašej snahy o akúsi hromadnú pripomienku. Naopak.
Súdny človek a aj laik v oblasti poľovníctva to predsa musí vidieť.
Dobre to vystihol jeden z diskutérov k hromadnej pripomienke: "... tento červený valec ..." je predsa len ťažko zastaviť. Percentá preferencií, vôľa a vláda ľudu je dnes všemocná a možno aj neotrasiteľná.
Teraz niečo k veci:
To že nám poľovníkom špičky záujmových skupín (v našich vlastných štruktúrach) v poľovníctve ukradli identitu a dokonale nás zosmiešnili pred verejnosťou je neuveriteľné, ale je to fakt.
Samozrejme, že oni dnes potrebujú aj 500 ha revíri a je to objednávka ...
Povinné združovanie v SPK? Totálna blbosť nezlučiteľná s ústavnosťou. Ale my predsa nie sme právny štát.
Veľkoplošné plánovanie chovu a lovu raticovej zveri? Len márny pokus. Revíri sú systematicky vybíjané od trofejovej zveri.
"Zakonzervovanie" dnešných PR do hraníc poľovných oblastí od stola, ďalší blud prvej Ficovej vlády.
Mohol by som pokračovať aj ďalej, ale už som z toho unavený, preto nie.
A to nás zastupujú profesionáli v SPZ, SPK a dokonca aj na ministerstve ...?!
Odkrútil som si 12 rokov v štátnej správe LHaP a riešil som len poľovníctvo.

A predstavte si , to som si pred dvoma týždňami predĺžil PL na 5 rokov. Nie je to paradoxné. Ale som slobodný človek a chvála Bohu zatiaľ máme ešte na chleba.

Predpokladám, že tento príspevok neprejde cenzúrou, napriek tomu ho posielam. A pozdravujem aj cenzuristov.
tonopa je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy