PDA

View Full Version : Veselé Vianoce


Kol.PD Mengusovce
16-12-2002, 13:15
Vážený a milý pán minister požnohospodárstva.
Prajeme Vám príjemné a veselé prežitie Vianoc.
Blahoželáme k úspechu,ktorý ste dosiahli v Kodani.
Verili sme Vám a Vy ste nás nesklamali,dúfame,že to bude tak aj naďalej.
Vežmi netrpezlivo sme očakávali výsledok rokovania z EÚ,čo sa týkalo požnohospodárstva,nakožko hospodárime vo vežmi ťažkých prírodných podmienkách / V.Tatry/.

Radi Vás u nás privítame.

V novom roku sa ozveme.

Zsolt Simon
19-12-2002, 07:39
Vážený kolektív PD Mengusovce,

ďakujem Vám za priania príjemných vianočných sviatkov. Myslím, že všetci požnohospodári na Slovensku môžu byť spokojní s predvianočnou nádielkou z Kodane.

Som presvedčený, že naši farmári, ktorí vedia a chcú podnikať, budú vedieť uspieť v podmienkach jednotného trhu EÚ. Už viackrát som deklaroval, že urobím všetko pre to, aby slovenskí požnohospodári boli konkurencieschopní predovšetkým s farmármi zo stredoeurópskeho regiónu.

Vyžiada si to, samozrejme, aj kus práce u požnohospodárov, ktorí si v priebehu budúceho roka musia zvykať na očakávané prostredie a naučiť sa pripravovať kvalitné projekty na čerpanie prostriedkov zo štrukturálnych fondov. Zo strany ministerstva pôdohospodárstva k tomu počas prvého polroka budúceho roka poskytneme čo najviac informácií.

Ďakujem za pozvanie, verím, že mi pracovné povinnosti umožnia navštíviť aj Váš región.

S pozdravom


Zsolt Simon,
minister pôdohospodárstva SR