PDA

View Full Version : Vinohradnictvo


Kate_89
07-06-2012, 19:26
Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu ohladom vinohradncitva. Robim na jednej praci a chcela by som sa spytat, ci k podmienkam pre poskytnutie finančnej podpory na pestovanie viniča hroznorodého patrí hlavne dodržiavanie aplikácie povolených biologických a chemických prípravkov na ochranu rastlín a počet rodiacich koreňov? Iné podmienky, napr. výmera na kt. je vinič pestovaný, pestovaná odroda viniča nemusia byť pestovateľmi splnené?.

stiffel
08-06-2012, 10:00
či ide o ekologické, integrované alebo konvenčné pestovanie viniča za učelom ziskania a predaja produkcie , v každom prípade pripade použitie chemickych pripravkov a hustota (počet jedincov) na ha je sledovane,

Kate_89
10-06-2012, 20:53
Dakujem :)
A este by som sa chcela spytat, ze kde by som o tom nieco nasla, lebo mam nieco k dispozicii, ale to je iba o pouz. pripravkov.

stiffel
13-06-2012, 14:21
Dakujem :)
A este by som sa chcela spytat, ze kde by som o tom nieco nasla, lebo mam nieco k dispozicii, ale to je iba o pouz. pripravkov.

no relevantne odpovede na Vaše otazky by mohol zodpovedat odbor vinohradnictva a vinarstva - uksup bratislava:

Ing. Dušan Somorovský
č.tel.: 02/59 880 227
fax: 02/59 880 227
Email: [email protected]

(ale neprezradte ma)
:)