PDA

View Full Version : FarmReal hľadá poľnohospodárov ...


FarmReal
19-10-2011, 12:20
Máte pocit, že ste ako človek, ktorý sa stará o jedlo iných nedocenený a Vaša práca sa dokáže stále ťažšie uplatniť na trhu presýtenom výrobkami z cudziny?

Ľudia z Vášho okolia stále viac vyhľadávajú lokálne potraviny a snažia sa vyvarovať neplnohodnotnej strave z obchodov, orientovanej hlavne na zisk za každú cenu.

Ak áno, prosím kontaktujte nás ....

Viac informacií a emailové adresy nájdete na www.farmreal.im (http://www.farmreal.im/)

Tešíme sa na Vašu návštevu.

FarmReal Team :)

kubo64
29-11-2011, 17:25
Dobrý deň,
mám záujem sa pridať. Potrebujem však viac info o Vašej činnosti.
Ďakujem.

FarmReal
16-01-2012, 13:48
Dobry den,

prepacte za tak neskoru odpoved.

Prave sa nachadzame vo finalnej casti pripravy nasej stranky a doladujeme pravidla nasej cinnosti.
Coskoro spustime cely projekt a k tomu budeme potrebovat polnohospodarov, s ktorymi budeme spolupracovat.
Myslienka celeho projektu spociva v dostupnosti lokalne vypestovanej zeleniny a to aj co sa tyka financnej dostupnosti, aby to bolo dostupne skutocne pre kazdeho.
Aby ste mali predstavu, bude to vyzerat nasledovne.
Ludia v okoli vasho pola si dopredu zaplatia zeleninu, ktoru im budete pestovat. Kedze budete v ich blizkosti, budu mat moznost osobne navstevovat vase pole (samozrejme po vzajomnej dohode) a sledovat ako sa ich zeleninke dari. V sezone dozrievania si budu moct osobne, alebo na odberovom mieste prevziat svoju cast zeleniny, ktoru si v cas dopredu objednaju.

S pozdravom

Tomas Jesensky

MARMIL
17-01-2012, 14:20
Na Slovensku je to nereálne......;)

FarmReal
17-01-2012, 16:04
to sa este uvidi :)

MARMIL
17-01-2012, 16:17
Ak nájdete jedného, čo zaplatí dopredu...... rád sa s ním zoznámim..:D

FarmReal
17-01-2012, 16:23
tak to sa pripravte, nebude to len jeden ;)
Ten neprekonatelny slovensky pesimizmus sme z nasho konceptu radsej vynechali :)

MARMIL
17-01-2012, 16:55
No, keď zoberiem do úvahy ten fakt, že od septembra ste nepokročili ani na svojej webovej stránke......niet dôvodu na veľký optimizmus.....;)

FarmReal
17-01-2012, 17:11
myslim ze takyto argumentacny poing pong si radsej odpustime. Navrhujem drzat sa prislovia TRPEZLIVOST RUZE PRINASA a sledovat co sa udeje.
Vsetko pride v spravny cas ;)

O tej stranke sa mozme porozpravat potom, ked ju spustime :)

FarmReal
17-01-2012, 17:13
samozrejme želáme veľa úspexov
A nech Vas pri práci nezožiera toľko pesimizmu ako pri písaní týxto reakcií :)

MichaL S.
23-02-2013, 17:23
zdravim chcel by som sa spitat ci da nieco taketo preniest aj do maso vyroby, ja napriklad chovam dobytok a chcel by som to rozvinut len mi chyba kapital na rekonstrukciu krachnuteho druzstva :(

MARMIL
17-03-2013, 19:51
No zdá sa, že som mal pravdu, už zmizla aj webová stránka.......:D