PDA

View Full Version : Maštalný hnoj.


burizon
08-08-2008, 15:18
Zdravím Vás,
nevie niekto náhodou koľko "vyrobí" VDJ maštalného hnoja za rok?

Ctibori
16-08-2008, 06:11
Zdravím Vás,
nevie niekto náhodou koľko "vyrobí" VDJ maštalného hnoja za rok?
Závisí od toho koľko podstieľky budeš dávať.

maso25
27-11-2008, 17:31
jedna vdj vyprodukuje priemerne 10 ton hnoja za rok

pavúčik
29-10-2010, 13:12
Zdravím Vás,
nevie niekto náhodou koľko "vyrobí" VDJ maštalného hnoja za rok?
Pri normálnom podstielkovom systéme s pravidelným vyhŕňaním by to malo byť asi 10t/VDJ/rok.