PDA

View Full Version : Cena maš. hnoja


Jozef a Jozefína
27-10-2006, 08:14
Chcela by som vedieť, či ako chovateľka koní môžem aktivovať do účtovníctva maštalný hnoj a v akej cene.

maso25
27-11-2008, 17:38
aku cenu si tam dáš tak taká bude.....nikde nemáš vyčíslenu cenu tejto komodyti