PDA

View Full Version : K 1. Rožníckej besede v tomto roku


Ing. Ján Hájek
07-01-2003, 14:49
Vážený pán minister Zsolt Simon!

Potešil som sa slovám ktoré Ste povedali na záver 1. Rožníckej besedy v tomto roku. Napriek tomu, že zatiaž verejne nevidieť pozitívne riešenia z Vašej strany, mám trvalé tušenie, že raz na lámanie chleba dôjde, dočkám sa aj lepších časov a spokojnosti v mojej obžúbenej profesii včelárstvo.
Začal som sa rekvalifikovať ako samouk v tejto činnosti tesne pred nástupom na starobný dôchofok, čo bolo v r. 1987. Nabral som druhý dych a vrele túto profesiu doporučujem mužom, ktorí sa rozhodujú čo aktívne robiť na dôchodku. Ako to úspešne robiť, to nájdu v našom včelárskom časopise Slovenský včelár, ktorý vydáva SVS. Redakcia sídli na Šancovej 3, 811 04 Bratislava, kde si ho môžu predplatiť. Ak nastane čas prosperity tohoto odvetvia, vtedy budem spokojný. Dôverujem Vám, že už v tomto roku budete aj Vy spokojný, lebo predpokladám, že predovšetkým Vašou zásluhou príde ku konjuktúre aj tomto v súčasnosti nedocenenom výrobnom odvetví, čomu by som sa potešil nielen ja, ale aj ostatní moji stavovskí kolegovia.
Ján Hájek